Чароўны скрапбукінг

Першага лістапада ў сацыяльнай выставачнай зале музея ў межах ініцыятывы "Творчасць без межаў" адбыўся майстар-клас “Чароўны скрапбукінг”. Праводзіла майстар-клас наведвальніца аддзялення дзённага прабыцця для інвалідаў і грамадзян пажылога ўзросту РЦСАН Вішневецкая Ганна. Дапамагала ёй ў гэтым метадыст Басінская Ірына Аляксандраўна.

На майстар-класе прысутнічалі вучні ДУА "Запольская СШ", якія з захапленнем рабілі прыгожыя паштоўкі ў тэхніцы срапбукінг.

Аб наступных майстар-класах сачыце за анонсамі на нашай старонцы.

Чароўны скрапбукінг. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.
Чароўны скрапбукінг, майстар-клас. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.
Чароўны скрапбукінг, майстар-клас1. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.
Чароўны скрапбукінг, майстар-клас5. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.
Чароўны скрапбукінг, майстар-клас3. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.
Чароўны скрапбукінг, майстар-клас2. Кличевский краеведческий музей. г. Кличев, 2017 г.